دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

ما در بخش دیجیتال آرسام‌لند، با افتخار می‌توانیم تمام نیازهای کسب و کار شما را در فضای آنلاین، به بهترین شکل ممکن برطرف کنیم. کمک به شما برای موفقیت هرچه بیشتر در ارائه ایده‌های خلاقانه‌ی بکر در فضای دیجیتال و همچنین فروش خدمات و محصولاتی که قصد ارائه آن به دنیا را دارید، وظیفه تخصصی ماست. چطور می‌توانیم به این هدف برسیم؟ این اتفاق قطعاً با ارائه ایده‌های خلاقانه و البته کمک گرفتن از قدرت تکنولوژی ممکن است. اگر فکر می‌کنید وقت آن رسیده که به دست نیافتنی‌ترین آرزوهای خود در دنیای دیجیتال برسید، یا قدمی بزرگ برای موفقیت در کسب و کار خود بردارید، نیاز خود را با ما درمیان بگذارید. چون تیم دیجیتال آرسام‌لند با اشتیاق کامل آماده ارائه راه حل‌های خلاقانه و کارساز برای پیجیده ترین مشکلات پیش روی شما است.

شبکه های اجتماعی

محصول، برند و کسب و کار شما را به سبکی نوین به مخاطبانتان معرفی میکنیم. استفاده از فضای موجود در شبکه های اجتماعی که این روزها زمان زیادی از زندگی ما را دربرمی گیرد فرصت بسیارخوبی برای تبلیغات شما است.

موبایل و اپلیکیشن

امروزه، افراد به شیوه‌های جدید و هیجان‌انگیزتری با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. در محل کار، مدرسه، هنگام تفریح و همه جا، افراد در حال تعامل و تغییر هستند. پس لازم است که خود را با آن‌ها هماهنگ کرده و در همه جا با آن‌ها در ارتباط باشیم.

تولید محتوا

اهمیت فضای مجازی در چند سال اخیر به قدری چشمگیر بوده است که صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ را در این فضا درگیر کرده و در حال حاضر برای هر سازمان و شرکتی تولید محتوای سایت یا صفحات شبکه‌های اجتماعی به نوعی دغدغه محسوب می‌شود. با تیم تخصصی این بخش که شامل مترجم، ویراستار، کپی رایترو خبرنگار است بهترین خوراک را برای رسانه های شما تولید میکنیم.

سئو

بزرگترین مسئله برای صاحبان کسب و کار جایگاه وب سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجو است. دست یابی به یک جایگاه دلخواه در بین هزاران سایتی که ممکن است رقبای کسب و کار شما باشند بدون اطلاع از جزییات الگوریتم موتورهای جستجو از جمله گوگل بی نتیجه است. کارشناسان ما با بهره گیری از جدیدترین روش ها و شناخت کامل الگوریتم ها وب سایت شما را در بهترین موقعیت ممکن قرار میدهند. شناسایی مخاطب آنالیز کلمات کلیدی طراحی و تدوین استراتژی شناسایی رقبا بازاریابی محتوایی

طراحی سایت

واحد دیجیتال مارکتینگ آرسام‌لند با بهره گیری از هنر گرافیست ها در بخش UI سایت و استفاده از دانش به روز و تجربه ی تخصصی تیم فنی در بخش UX تجربه یک حس خوب را برای حضور در فضای آنلاین تداعی میکند. وب سایت‌ رسمی شرکت، وب سایت‌های فرعی و همچنین نرم‌افزارهای کاربردی گرفته تا شبکه‌های اجتماعی، اپلیکیشن‌های موبایل و استارت‌آپ‌های آنلاین.
امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top